icontrol HomeO nas BlogOfertaHow ToKontakt

O nas

Krótka historia naszej działalności sięga niespełna trzech lat. Przez ten czas ciężko pracowaliśmy na zdobycie zaufania naszych obecnych partnerów-klientów, którym świadczymy usługi outsourcingu informatycznego. Jesteśmy grupą ludzi z pasją, którzy podobnie jak wielu obecnych gigantów (takich jak np. Apple, Dell czy Microsoft) wystartowali od prowadzenia biura w przysłowiowym "garażu", co w naszym przypadku miało postać home officu (klimat w Polsce niestety uniemożliwia dosłowne prowadzenie biura w garażu... brak dostępu do Internetu również mógłby być kłopotliwy biorąc pod uwagę profil naszej działalności... ).

Działamy na zasadzie partnerstwa. Nie narzucamy na siłę swoich rozwiązań, zawsze staramy się zrozumieć potrzeby drugiej strony i określić optymalny plan działania. Potrafimy słuchać i wczuć się w położenie partnera.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczonych przez nas usług. Nieważne czy jesteś spółką zatrudniającą kilkudziesięciu, kilkuset czy kliku pracowników. Czy może dopiero zaczynasz czy planujesz rozpocząć swój biznes. Zawsze dojdziemy do porozumienia, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron.

Magda

 

Przez 11 ostatnich lat zdobywałem wiedzę i doświadczenie, poparte licznymi międzynarodowymi certyfikatami. Przez cały ten czas zasilałem szeregi innych firm, zarówno jako pełnoprawny pracownik na stanowisku Informatyka, jak i administrator wsparcia outsourcingowego. Poznałem zasady działania firmy od środka oraz od zewnątrz. W końcu zdecydowałem się na rozwinięcie swojego biznesu, w ramach którego świadczone będę unikalne usługi opierające się na partnerstwie. Staram się wczuć w położenie klienta, zrozumieć jego potrzeby i na koniec dać mu to czego potrzebuje, a co musi pozyskać z zewnątrz. Zdejmuję z jego barków ciężar informatycznej strony działalności firmy. Przejmuję odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych, zachowanie ciągłości pracy oraz maksymalizację wydajności sprzętu firmowego. Każdy powinien skupić się na tym w czym jest dobry. Jeśli ktoś "potrafi" wszystko to tak naprawdę nic nie potrafi dobrze. Państwa zadaniem jest zajęcie się główną działalnością przedsiębiorstwa, a ja stworzę stabilne, bezpieczne środowisko informatyczne.

Łukasz

Kontakt:

Tel: +48 607 425 528

Egejska 3 m 49

02-764 Warszawa

Nasza ulotka.

Valid XHTML 1.0 Transitional